Hostings

Mūsu hostinga pakalpojumi

Laipni lūdzam ITSolutions&Programming pasaules, kur piedāvājam augstas klases hostinga risinājumus, kas palīdzēs jūsu biznesam veiksmīgi attīstīties un nodrošinās jūsu tīmekļa projektu beztraucētu darbību.

Tarifu plāni

Kā Sākt:

  1. Izvēlieties plānu: Iepazīstieties ar mūsu cenēšanas plāniem un izvēlieties to, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Mēs piedāvājam elastīgas iespējas, lai pielāgotos jūsu prasībām.
  2. Reģistrācija: Reģistrējieties mūsu vietnē un izvēlieties piemērotu hostinga risinājumu. Mēs esam padarījuši procesu pēc iespējas vienkāršāku.
  3. Konfigurācija: Konfigurējiet savu serveri, izmantojot viegli saprotamu vadības interfeisu. Mēs arī nodrošinām dokumentāciju ātrai uzsākšanai.
  4. Palaišana: Palaistiet savu projektu uz mūsu hostinga un baudiet augsto veiktspēju un uzticamību.

Starta

7€

Tīmekļa vietņu skaits:1MSSQL/MySQL datubāzu skaits: 1

Profesionālā

14€

Tīmekļa vietņu skaits:3


Diska vieta: 30Gb


MSSQL/MySQL datubāzu skaits: 3

Biznesa

21€

Tīmekļa vietņu skaits:10


Diska vieta: 50Gb


MSSQL/MySQL datubāzu skaits: 10

“Hard Drives & RAIDs īres pakalpojums”

vCPU – pec pieprasījuma 4 līdz 16


RAM – pec pieprasījuma 8GB līdz 128GB


HDD – 300 GB līdz ∞

Mūsu Priekšrocības:

1. Profesionāla apkalpošana: Mūsu augsti kvalificētie speciālisti garantē beztraucētu servera darbību un ātru reaģēšanu uz jebkuriem tehniskajiem jautājumiem.

2. Elastīgas cenēšanas shēmas: Mēs piedāvājam plašu cenu klāstu, kas atbilst jūsu vajadzībām. Vai jūs startējat nelielu uzņēmumu vai pārvaldāt lielu tiešsaistes projektu, mums ir optimāla risinājuma piedāvājums.

3. Skalējamība: Mūsu hostinga risinājumi ir viegli pielāgojami jūsu biznesa vajadzībām. Jūs varat viegli palielināt vai samazināt skaitļošanas resursus atkarībā no jūsu projekta prasībām.

4. Augsta uzticamība: ITSolutions & Programming nodrošina augstu jūsu tīmekļa vietņu un lietotņu pieejamību, izmantojot modernu infrastruktūru un uzraudzības sistēmas.


Mūsu Mērķis:

Mēs neesam tikai hostinga pakalpojumu sniedzējs; mēs esam jūsu digitālais partneris, gatavs piedāvāt jums pilnvērtīgas tehnoloģijas un atbalstu, lai jūsu bizness spētu augt un attīstīties. Saņemiet pie mums vairāk nekā tikai hostingu – saņemiet uzticamu sabiedroto jūsu digitālajā ceļā.

Ja jums ir jautājumi – droši rakstiet

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Name